Property 6454 photo 1
Property 6454 photo 2
Property 6454 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 461 კვ.მ. on the island of Thassos.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 185 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 226 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58079
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
218 000 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58350
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
200 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59542
  • ფართი 369 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59543
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60801
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
160 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60802
  • ფართი 554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60809
  • ფართი 1327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
170 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62847
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62922
  • ფართი 731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
150 000 € 342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63564
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა