Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

-------------------------------------------------

Flat 118 m² for Sale in Athens – Alimos (Kalamaki)

Located in the sought-after area of Alimos, just 2.8 km from the sea and 32 km from the airport, this beautifully renovated (2023) apartment of 118 m² is situated on the 2nd floor of a well-maintained building, originally built in 2008.

The property features a front layout, ensuring bright and airy interiors.

Layout:

  • Living room with open-plan kitchen and fireplace
  • 4 bedrooms with spacious wardrobes
  • 1 bathroom
  • 1 shower WC
  • Total: 2 bathrooms/WCs

• Swimming pool

This property combines functionality, comfort, and an excellent location close to the Athenian Riviera – an ideal choice for both family living and investment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24676
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24982
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 2291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33477
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 4656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34315
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 3813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36234
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36378
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 4320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38732
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41871
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 6111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41930
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა