Property 64290 photo 1
Property 64290 photo 2
Property 64290 photo 3
Property 64290 photo 4
Property 64290 photo 5
Property 64290 photo 6
Property 64290 photo 7
Property 64290 photo 8
Property 64290 photo 9
Property 64290 photo 10
Property 64290 photo 11
Property 64290 photo 12
Property 64290 photo 13
Property 64290 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1974
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 57 კვ.მ კავალაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61178
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
85 000 € 1416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63450
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
79 000 € 1385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64290
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
73 000 € 2517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64837
  • ფართი 29 m²
  • მანძილი ზღვიდან 490 m
იყიდება
105 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65267
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65269
  • ფართი 39 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა