Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 186 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 202 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 423 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36276
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36802
  • ფართი 13247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
300 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38520
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
299 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40594
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
320 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42624
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44360
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
320 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44365
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46861
  • ფართი 28576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
300 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47178
  • ფართი 7857 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m

სიახლეების დაგზავნა