Property 64275 photo 1
Property 64275 photo 2
Property 64275 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 58 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
177 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63906
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
175 000 € 4487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63918
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 1
იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63919
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63920
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63921
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 1
იყიდება
188 000 € 4585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63922
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
188 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63924
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63941
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64040
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64237
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა