Property 64267 photo 1
Property 64267 photo 2
Property 64267 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 64848
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64870
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
158 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64912
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65023
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
168 000 € 1826 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65112
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
172 000 € 4914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65331
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 1550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65510
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
165 000 € 2062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65574
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65690
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
152 000 € 4222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65851
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა