Property 64253 photo 1
Property 64253 photo 2
Property 64253 photo 3
Property 64253 photo 4
Property 64253 photo 5
Property 64253 photo 6
Property 64253 photo 7
Property 64253 photo 8
Property 64253 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Old building
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 80 კვ.მ in Crete. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50480
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5
იყიდება
58 000 € 35 000 € 411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54612
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
50 000 € 549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56507
  • ფართი 91 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56814
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
64 000 € 457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56971
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5
იყიდება
69 000 € 59 000 € 491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61951
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
55 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64253
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
55 000 € 1145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64522
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 3
იყიდება
55 000 € 392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65328
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
55 000 € 705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65414
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა