იყიდება - სასტუმრო 10000 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
80 000 € 60 000 €
6 €/m²
Property 6391 photo 1
Property 6391 photo 2
Property 6391 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20263
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
70 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21579
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
100 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21580
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
75 000 € 438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22280
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
65 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25701
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
100 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
80 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28740
  • ფართი 852 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28795
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
75 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30614
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
80 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30759
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა