იყიდება - თაუნჰაუსი 120 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი აჩაია დიაკოპტო Elaionas
185 000 € 175 000 €
1458 €/m²
Property 63838 photo 1
Property 63838 photo 2
Property 63838 photo 3
Property 63838 photo 4
Property 63838 photo 5
Property 63838 photo 6
Property 63838 photo 7
Property 63838 photo 8
Property 63838 photo 9
  • ობიექტის კოდი 63838
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 120 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 280 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი Elaionas (დიაკოპტო) | აჩაია (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 300 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 193 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 120 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

-----------------------------------------------------

120 sq.m. Maisonette in Elaionas, Diakopto – Just Steps from the Sea

A rare opportunity to acquire a fully furnished and equipped 120 sq.m. maisonette, built in 2008, on a 280 sq.m. corner plot in the charming village of Elaionas, Diakopto. Spread across three levels (elevated ground floor, first floor, and attic), this home offers a unique blend of comfort and seaside charm.

🏠 Interior Layout

  • Elevated ground floor: Features a spacious living room with a fireplace, dining area, fully equipped kitchen, and a bathroom. An internal staircase connects all levels.
  • First floor: Includes 3 bedrooms with wardrobes, A/C units, access to a large veranda with views, and a second bathroom.
  • Attic: Can serve as storage or be converted into an extra room.

🌴 Outdoor Areas & Amenities

  • Landscaped garden with BBQ and garden furniture.
  • Private on-site parking.
  • Sold fully furnished, including all appliances, 4 air conditioners, alarm system, and 2 bicycles.

📍 Location & Proximity

  • Only 0.2 km from the sea.
  • 6 km from Diakopto village center.
  • Perfect for a holiday home or year-round living.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
265 000 € 1766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64536
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64606
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 5
იყიდება
210 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65186
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65253
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65419
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 1039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65435
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 6
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65691
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
155 000 € 1359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65726
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
180 000 € 1836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65927
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა