იყიდება - თაუნჰაუსი 178 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია ვოჩა Vrachati
185 000 €
1039 €/m²
Property 65435 photo 1
Property 65435 photo 2
Property 65435 photo 3
Property 65435 photo 4
Property 65435 photo 5
Property 65435 photo 6
Property 65435 photo 7
Property 65435 photo 8
Property 65435 photo 9
Property 65435 photo 10
Property 65435 photo 11
Property 65435 photo 12
Property 65435 photo 13
Property 65435 photo 14
Property 65435 photo 15
Property 65435 photo 16
Property 65435 photo 17
Property 65435 photo 18
Property 65435 photo 19
  • ობიექტის კოდი 65435
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 178 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 120 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი Vrachati (ვოჩა) | კორინთია (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Energy Class: B+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 127 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 178 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 4 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. Loft შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

----------------------------------------------------------------------------

Luxury 178 sq.m. Maisonette for Sale in Vrachati, Corinthia – 0.4 km from the Sea

A fully renovated luxury maisonette of 178 sq.m., built on a 120 sq.m. plot, is offered for sale in a quiet residential area of Vrachati, just 0.4 km from the sea.

Built in 2010, energy class B, the property is ideal for both holiday and permanent residence.

Layout

Semi-Basement

Large open-plan area suitable for independent living or storage, including a bedroom, living area, kitchen, WC, auxiliary room and separate entrance.

Ground Floor

Bright living room with fireplace, open-plan kitchen, WC and direct access to the garden.

First Floor

Two spacious bedrooms, each with a private balcony, and a bathroom with jacuzzi.

Attic

Spacious area suitable for a bedroom or storage, with balcony and sea and garden views.

Features

Autonomous oil heating, air conditioning, aluminum frames with double glazing, insect screens, electric shutters, solar water heater, security door, built-in wardrobes, parking, terraces and garden.

Distances

  • Sea: 0.4 km
  • Athens International Airport: 127 km

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2087 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61779
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 1752 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61946
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63211
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63239
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 1011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63328
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 1982 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64128
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64606
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 5
იყიდება
210 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65186
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65419
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა