Property 63645 photo 1
Property 63645 photo 2
Property 63645 photo 3
Property 63645 photo 4
Property 63645 photo 5
Property 63645 photo 6
Property 63645 photo 7
Property 63645 photo 8
Property 63645 photo 9
Property 63645 photo 10
Property 63645 photo 11
Property 63645 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1991
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 730 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Commercial Property – Basement 400 sq.m. + Ground Floor 300 sq.m. + Mezzanine 30 sq.m. near Thessaloniki Port

For sale: 730 sq.m. commercial property located near Thessaloniki port. The space includes a 400 sq.m. basement, 300 sq.m. ground floor, and a 30 sq.m. mezzanine. It features a WC and a kitchenette. Ideal for storage, light industrial use, showroom, logistics, or other business operations.

იყიდება
800 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7391
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
ინვესტიციები იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
900 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11317
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
ინვესტიციები იყიდება
900 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34505
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
750 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63645
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა