იყიდება - მიწის ნაკვეთი 2865 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა პიერია ელიატოჩორი
1 400 000 €
489 €/m²
Property 63620 photo 1
Property 63620 photo 2
Property 63620 photo 3
Property 63620 photo 4
Property 63620 photo 5
Property 63620 photo 6
Property 63620 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 31
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 130 km

სერვისი

  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2865 კვ.მ on the Olympic Coast. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

Hotel 31 rooms - 74 beds, with restaurant, Cafe-Bar, Conference Center and SPA room total area 2,865. 31 sq. m.m. on a plot of land 8.359, 17 sq.m. Urban planning of the property is ongoing.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5058
  • ფართი 760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 700 000 € 1 600 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8568
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 38000 m
იყიდება
1 200 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13630
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 200 000 € 1 000 000 € 623 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26310
  • ფართი 1603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 480 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30300
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42940
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 200 000 € 1438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43399
  • ფართი 834 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 1829 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51206
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 350 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55959
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა