390 000 € 380 000 €
2734 €/m²
Property 63294 photo 1
Property 63294 photo 2
Property 63294 photo 3
Property 63294 photo 4
Property 63294 photo 5
Property 63294 photo 6
Property 63294 photo 7
Property 63294 photo 8
Property 63294 photo 9
Property 63294 photo 10
Property 63294 photo 11
Property 63294 photo 12
Property 63294 photo 13
Property 63294 photo 14
Property 63294 photo 15
Property 63294 photo 16
Property 63294 photo 17
Property 63294 photo 18
Property 63294 photo 19
Property 63294 photo 20
Property 63294 photo 21
Property 63294 photo 22
Property 63294 photo 23
Property 63294 photo 24

Details

  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 139 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Glyfada (Terpsithea) – Maisonette for Sale, 140 sq.m.

Located in the quiet yet cosmopolitan area of Terpsithea in Glyfada, this bright maisonette on the 4th and 5th floor is available for sale, offering a total surface of 139.81 sq.m. Glyfada stands out for its high quality of life, easy access to Poseidonos Avenue, proximity to the Athenian Riviera, luxury shopping, and organized beaches.

Property Features:

  • Area: 139.81 sq.m.
  • Floor: 4th & 5th
  • Year Built: 2001
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Living room
  • Kitchen
  • Barbecue area
  • Exclusive-use parking space (12.60 sq.m.)
  • Dual aspect
  • Front-facing
  • Very bright
  • Energy Class: D

Price: €390,000 (€2,790/sq.m.)

📌 A rare opportunity in one of the most sought-after districts of South Athens.

BANK-OWNED PROPERTY

Brokerage fees may vary. Please consult our company’s representatives for details prior to any property showing.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
475 000 € 4523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56626
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
560 000 € 3589 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57178
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57304
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 5
იყიდება
535 000 € 4083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60110
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61447
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 6
იყიდება
465 000 € 2162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61585
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 2558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61592
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 5
იყიდება
565 000 € 4870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63154
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63396
  • ფართი 207 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65140
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა