65 000 €
130 €/m²
Property 63247 photo 1
Property 63247 photo 2
Property 63247 photo 3
Property 63247 photo 4
Property 63247 photo 5
Property 63247 photo 6
Property 63247 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 102 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Kriaritsi.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
53 100 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37713
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38289
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38290
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38292
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
64 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44708
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44901
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 45671
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57555
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
85 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60181
  • ფართი 500 m²
გირჩევთ იყიდება
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60874
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა