იყიდება - მიწის ნაკვეთი 500 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
2 200 000 €
4400 €/m²
Property 63098 photo 1
Property 63098 photo 2
Property 63098 photo 3
Property 63098 photo 4
Property 63098 photo 5
Property 63098 photo 6
Property 63098 photo 7
Property 63098 photo 8
Property 63098 photo 9
Property 63098 photo 10
Property 63098 photo 11
Property 63098 photo 12
Property 63098 photo 13
Property 63098 photo 14
Property 63098 photo 15
Property 63098 photo 16
Property 63098 photo 17
Property 63098 photo 18
Property 63098 photo 19
Property 63098 photo 20
Property 63098 photo 21
Property 63098 photo 22
Property 63098 photo 23
Property 63098 photo 24
Property 63098 photo 25
Property 63098 photo 26
Property 63098 photo 27
Property 63098 photo 28
Property 63098 photo 29
Property 63098 photo 30
Property 63098 photo 31
Property 63098 photo 32
Property 63098 photo 33
Property 63098 photo 34
Property 63098 photo 35

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 13
  • Energy Class: D
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

Rental Apartment Complex for Sale in Nikiti – Only 250m from the Sea

For sale in a 1,000 sq.m. plot, a rental complex of 500 sq.m. consisting of 13 triple studios. Each studio features three single beds – two in the main room and one in the kitchen area, which is separated from the dining area (without a door).

Each unit includes:

  • Fully equipped kitchen
  • Air conditioning
  • Shower WC
  • Private parking area

📍 Just 250 meters from the beach

📌 Close to hotels and tourist amenities

Excellent investment opportunity in a sought-after tourist destination in Halkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 1 800 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1863
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 800 000 € 950 000 € 2617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25003
  • ფართი 363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 800 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28691
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
2 750 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33131
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 200 000 € 1757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41892
  • ფართი 1252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 300 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47129
  • ფართი 529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
2 500 000 € 3424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56992
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 000 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59296
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
2 100 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61002
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62950
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა