გაყიდული
Property 627 photo 1
Property 627 photo 2
Property 627 photo 3
Property 627 photo 4
Property 627 photo 5
Property 627 photo 6
Property 627 photo 7
Property 627 photo 8

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 3: гостиная, 2 спальные, кухня и столовая, ванная
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 120 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
154 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61376
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა