Property 62503 photo 1
Property 62503 photo 2
Property 62503 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 410 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 492 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56280
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
500 000 € 2688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56281
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56284
  • ფართი 6800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
430 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56286
  • ფართი 8131 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56387
  • ფართი 10884 m²
  • მანძილი ზღვიდან 284 m
იყიდება
430 000 € 1699 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56671
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
640 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57571
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
350 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59194
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 357 m
იყიდება
374 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59642
  • ფართი 9039 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
350 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60247
  • ფართი 5826 m²
  • მანძილი ზღვიდან 846 m

სიახლეების დაგზავნა