იყიდება - კუნძული 60 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი გერაკინი
420 000 €
7000 €/m²
Property 62238 photo 1
Property 62238 photo 2
Property 62238 photo 3
Property 62238 photo 4
Property 62238 photo 5
Property 62238 photo 6
Property 62238 photo 7
Property 62238 photo 8
Property 62238 photo 9
Property 62238 photo 10
Property 62238 photo 11
Property 62238 photo 12
Property 62238 photo 13
Property 62238 photo 14
Property 62238 photo 15
Property 62238 photo 16
Property 62238 photo 17
Property 62238 photo 18
Property 62238 photo 19
Property 62238 photo 20
Property 62238 photo 21
Property 62238 photo 22
Property 62238 photo 23
Property 62238 photo 24
Property 62238 photo 25

Details

  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Old building
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • დასასვენებელი სახლი
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 60 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

🏡 House for Sale in Gerakini, Halkidiki

For sale: one-storey house of 60 sq.m. in Gerakini, on a plot offering sea views and renovation potential.

🔹 Layout:

• 2 bedrooms

• Living room with kitchen

• 1 bathroom

• 1 WC with shower

• Parking space

  • 📍 Ideal for renovation and transformation into a cozy summer retreat or rental property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23090
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
400 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63640
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
420 000 € 400 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63738
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა