430 000 €
3583 €/m²
Property 6179 photo 1
Property 6179 photo 2
Property 6179 photo 3
Property 6179 photo 4
Property 6179 photo 5
Property 6179 photo 6
Property 6179 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 120 კვ.მ on the Euboea island . თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The maisonette is located in a seaside village, in the South of the island of Evia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5199
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6179
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 2
იყიდება
480 000 € 3555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6189
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 2150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6827
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 7
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65780
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა