იყიდება - სასტუმრო 800 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია კორინტოს
650 000 €
812 €/m²
Property 6156 photo 1
Property 6156 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 88 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Eastern Peloponnese.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 640 კვ.მ.

The land plot is located close to the sea shore in the town of Corinth. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6156
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
700 000 € 350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10704
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
880 000 € 755 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15917
  • ფართი 1165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
740 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19939
  • ფართი 7640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
700 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30761
  • ფართი 5512 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა