Property 61484 photo 1
Property 61484 photo 2
Property 61484 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 504 კვ.მ. in the Dodecanese.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61484
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა