130 000 € 120 000 €
1091 €/m²
Property 61449 photo 1
Property 61449 photo 2
Property 61449 photo 3
Property 61449 photo 4
Property 61449 photo 5
Property 61449 photo 6
Property 61449 photo 7
Property 61449 photo 8
Property 61449 photo 9
Property 61449 photo 10
Property 61449 photo 11
Property 61449 photo 12
Property 61449 photo 13
Property 61449 photo 14
Property 61449 photo 15
Property 61449 photo 16
Property 61449 photo 17
Property 61449 photo 18
Property 61449 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1981
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
111 000 € 932 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63260
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
120 000 € 1395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63776
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64020
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
193 000 € 2144 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64042
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
105 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64177
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64459
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 1308 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64563
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 1346 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64987
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 1409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65450
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა