1 100 000 € 850 000 €
1789 €/m²
Property 6139 photo 1
Property 6139 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2000
  • Levels: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 475 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 4 დონეებზე. ვილა აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a 4-storey building in the Municipality of Argyroupoli, in sourthern Athens.

On the first floor there are two spaces 75 sq.m. and 52 sq.m. that can be used as shops or offices.

On the second floor there is a townhouse 82 sq.m.

On the third floor there is an appartment 92 sq.m. and on the fourth floor appartment 52 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6139
  • ფართი 475 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7601
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 11241
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
1 000 000 € 2762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33327
  • ფართი 362 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
930 000 € 3049 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39106
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
1 330 000 € 2955 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46935
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა