Property 61319 photo 1
Property 61319 photo 2
Property 61319 photo 3
Property 61319 photo 4
Property 61319 photo 5
Property 61319 photo 6
Property 61319 photo 7
Property 61319 photo 8
Property 61319 photo 9
Property 61319 photo 10
Property 61319 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 27 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 1265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62628
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62770
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62879
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 4555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62931
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 1
იყიდება
128 000 € 3764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63102
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
97 500 € 2785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63194
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63397
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
130 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63488
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63524
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 4
იყიდება
123 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63548
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა