Property 63194 photo 1
Property 63194 photo 2
Property 63194 photo 3
Property 63194 photo 4
Property 63194 photo 5
Property 63194 photo 6
Property 63194 photo 7
Property 63194 photo 8
Property 63194 photo 9
Property 63194 photo 10
Property 63194 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1966
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 35 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
135 000 € 1776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59674
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59748
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61730
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62216
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62406
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 3043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62562
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62879
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 4555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62931
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 1
იყიდება
128 000 € 3764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63102
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63488
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა