იყიდება - სასტუმრო 5000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ნეა როდა
220 000 € 200 000 €
40 €/m²
Property 61090 photo 1
Property 61090 photo 2
Property 61090 photo 3
Property 61090 photo 4
Property 61090 photo 5
Property 61090 photo 6
Property 61090 photo 7
Property 61090 photo 8
Property 61090 photo 9
Property 61090 photo 10
Property 61090 photo 11
Property 61090 photo 12
Property 61090 photo 13
Property 61090 photo 14
Property 61090 photo 15
Property 61090 photo 16
Property 61090 photo 17
Property 61090 photo 18
Property 61090 photo 19
Property 61090 photo 20
Property 61090 photo 21
Property 61090 photo 22
Property 61090 photo 23
Property 61090 photo 24
Property 61090 photo 25
Property 61090 photo 26
Property 61090 photo 27
Property 61090 photo 28
Property 61090 photo 29
Property 61090 photo 30
Property 61090 photo 31
Property 61090 photo 32
Property 61090 photo 33
Property 61090 photo 34

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 235 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

Fenced Land Plot of 5,000 sq.m. in Athos – Investment Opportunity with Building Permit

Located in the picturesque area of Athos, this fenced 5,000 sq.m. land plot is available for sale, offering an excellent opportunity for residential or investment development.

Property Features:

✔️ Total area: 5,000 sq.m.

✔️ Building allowance: 235 sq.m.

✔️ Infrastructure: Equipped with water and electricity supply.

✔️ Valid building permit until 31/12/2027.

📍 An ideal choice for those seeking a peaceful retreat in nature with the potential for residential or investment growth.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24423
  • ფართი 2920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25147
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
270 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28638
  • ფართი 10045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30231
  • ფართი 3450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
320 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33559
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
250 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37069
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
230 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37476
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
270 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37563
  • ფართი 1105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
190 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38086
  • ფართი 4485 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
270 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39987
  • ფართი 6312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა