მოთხოვნით
Property 6097 photo 1
Property 6097 photo 2
Property 6097 photo 3
Property 6097 photo 4
Property 6097 photo 5
Property 6097 photo 6
Property 6097 photo 7
Property 6097 photo 8
Property 6097 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 190 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 18 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5600 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50678
  • ფართი 4056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
300 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50750
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
12 500 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50812
  • ფართი 308 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
168 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50823
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
980 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50867
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
250 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50915
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
45 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50939
  • ფართი 643 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
240 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50971
  • ფართი 4236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა