იყიდება - კუნძული 58 m² ჩრდილოეთ საბერძნეთში

საბერძნეთი მაკედონია კილკის პრეფექტურა Kroussoi კენტრიკო
22 000 €
379 €/m²
Property 60758 photo 1
Property 60758 photo 2
Property 60758 photo 3
Property 60758 photo 4
Property 60758 photo 5
Property 60758 photo 6
Property 60758 photo 7
Property 60758 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 60000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 58 კვ.მ in North Greece. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
30 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35279
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 28000 m

სიახლეების დაგზავნა