Property 60375 photo 1
Property 60375 photo 2
Property 60375 photo 3
Property 60375 photo 4
Property 60375 photo 5
Property 60375 photo 6
Property 60375 photo 7
Property 60375 photo 8
Property 60375 photo 9
Property 60375 photo 10
Property 60375 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1997
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 220 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 47 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63768
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63771
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
105 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63772
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
85 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63963
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63978
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64024
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
115 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64032
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
110 000 € 100 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64060
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 2558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64092
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
136 500 € 3102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64539
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა