Property 6013 photo 1
Property 6013 photo 2
Property 6013 photo 3
Property 6013 photo 4
Property 6013 photo 5
Property 6013 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 0,5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 875 კვ.მ. on the Euboea island .ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 450 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The land plot is situated on the island of Evia, in the village of Nea Artaki on the seafront.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6013
  • ფართი 875 m²
იყიდება
1 100 000 € 314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9441
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
850 000 € 830 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12745
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
800 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20167
  • ფართი 116000 m²
იყიდება
750 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22452
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 340 m
იყიდება
650 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36301
  • ფართი 64000 m²
იყიდება
840 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47797
  • ფართი 29486 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
730 000 € 265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59361
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა