35 000 €
814 €/m²
Property 60005 photo 1
Property 60005 photo 2
Property 60005 photo 3
Property 60005 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 30000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 43 კვ.მ in Epirus. სახლი კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The property is located in Rahuli village.

The plot is located within the boundaries of the settlement and an additional 356 sq.m. can be built.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60005
  • ფართი 43 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m

სიახლეების დაგზავნა