გაყიდული
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1920
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 186 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 275 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of ​​Troizina

Inside the plot there are 2 guesthouses with 1 bedroom, 1 kitchen and 1 bathroom each

Garden 1,500 sq.m

Semi-outdoor areas 80 sq.m

Opposite the island of Poros

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 2270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4279
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
520 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6744
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37730
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60606
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 6
იყიდება
365 000 € 2607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61796
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 4871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64787
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65054
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4
იყიდება
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65277
  • ფართი 227 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა