Property 59748 photo 1
Property 59748 photo 2
Property 59748 photo 3
Property 59748 photo 4
Property 59748 photo 5
Property 59748 photo 6
Property 59748 photo 7
Property 59748 photo 8
Property 59748 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment has an active lease contract until March 2026.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63831
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
177 000 € 1770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63906
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
175 000 € 4487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63918
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 1
იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63919
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63920
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63921
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 1
იყიდება
188 000 € 4585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63922
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
188 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63924
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64040
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა