Property 5936 photo 1
Property 5936 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 329 კვ.მ. in Athens.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 650 კვ.მ.

It is provided for sale the plot of land in Rendi. It is comfortable  area with developed infrastructure.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
750 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5936
  • ფართი 329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
800 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13691
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
620 000 € 898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14006
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 000 000 € 1379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35109
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 100 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40586
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა