Property 58115 photo 1
Property 58115 photo 2
Property 58115 photo 3
Property 58115 photo 4
Property 58115 photo 5
Property 58115 photo 6
Property 58115 photo 7
Property 58115 photo 8
Property 58115 photo 9
Property 58115 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1977
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 72 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 1265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62628
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
97 500 € 2785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63194
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63377
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
105 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63397
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
83 000 € 1660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63520
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
97 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63751
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63909
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
95 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63986
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა