იყიდება - სასტუმრო 4913 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი ფსაკუდია
1 000 000 €
203 €/m²
Property 58035 photo 1
Property 58035 photo 2
Property 58035 photo 3
Property 58035 photo 4
Property 58035 photo 5
Property 58035 photo 6
Property 58035 photo 7
Property 58035 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4913 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა