44 000 € 32 000 €
139 €/m²
Property 5771 photo 1
Property 5771 photo 2
Property 5771 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 230 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

For sale land of 230 sq.meters in Mohos village, near Stalida. The plot is suitable for the construction of residential property up to 180 sq.m. The access to the plot is by a good asphalt road, while water and electricity supplies are just next. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13132
  • ფართი 496 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26770
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32259
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32785
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა