იყიდება - სასტუმრო 700 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
55 000 €
78 €/m²
Property 5748 photo 1
Property 5748 photo 2

Details

  • სანაპირო: песчано-галечный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: проведена вода
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 700 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55867
  • ფართი 331 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
65 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56884
  • ფართი 713 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57173
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57899
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
60 000 € 226 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57936
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58016
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
55 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58107
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
65 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58544
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
60 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58933
  • ფართი 1393 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 59037
  • ფართი 742 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა