გაყიდული

იყიდება - ვილა 400 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
მოთხოვნით
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4
  • ობიექტის კოდი 574
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ვილა
  • ფართი 400 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
დან 1 600 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44497
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
გირავდება
დან 500 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44746
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
ინვესტიციები იყიდება
75 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45756
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
285 000 € 1748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45891
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 330 000 € 2955 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46935
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
650 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48583
  • ფართი 352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
80 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48586
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
70 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49317
  • ფართი 64 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
220 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50568
  • ფართი 295 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა