Property 57115 photo 1
Property 57115 photo 2
Property 57115 photo 3
Property 57115 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 95 კვ.მ in Crete. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale is a beautiful maisonette (95 sq.m.) in the Mesambelies area of Heraklion city, in Crete. The property consists of 3 bedrooms, 2 bathrooms, and a living room with a kitchen. Additionally, this unit accommodates storage, a garden with a swimming pool of private use, and a garage for 1 car. 

The estimated date of completion is December 2024.

Ready for purchase contract!

PROPERTY FEATURES

Smart home

Highly energy-efficient sustainable aluminum systems

Large glass terraces

Solar Water Heater

Photovoltaic systems with net metering services

იყიდება
411 000 € 4326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57115
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61861
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
445 000 € 4734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61862
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
383 548 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61863
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
439 966 € 4730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61895
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
417 406 € 383 548 € 4735 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61896
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 4
იყიდება
609 622 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61961
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 5
იყიდება
355 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63324
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63325
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
489 900 € 4453 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63665
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა