500 000 €
3497 €/m²
Property 56923 photo 1
Property 56923 photo 2
Property 56923 photo 3
Property 56923 photo 4
Property 56923 photo 5
Property 56923 photo 6
Property 56923 photo 7
Property 56923 photo 8
Property 56923 photo 9
Property 56923 photo 10
Property 56923 photo 11
Property 56923 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 143 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 4300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46854
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50232
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
490 000 € 2197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54643
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
იყიდება
499 000 € 1996 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55969
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56919
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
475 000 € 5107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61594
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
499 000 € 3615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61603
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 5
იყიდება
495 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64164
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
449 000 € 4317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64708
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა