500 000 €
3497 €/m²
Property 56920 photo 1
Property 56920 photo 2
Property 56920 photo 3
Property 56920 photo 4
Property 56920 photo 5
Property 56920 photo 6
Property 56920 photo 7
Property 56920 photo 8
Property 56920 photo 9
Property 56920 photo 10
Property 56920 photo 11
Property 56920 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 143 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 4300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50232
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
411 300 € 320 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50233
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
490 000 € 2197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54643
  • ფართი 223 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
475 000 € 5107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61594
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61595
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61596
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
414 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61601
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 4
იყიდება
495 000 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64164
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
449 000 € 4317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64708
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა