Property 56838 photo 1
Property 56838 photo 2
Property 56838 photo 3
Property 56838 photo 4
Property 56838 photo 5
Property 56838 photo 6
Property 56838 photo 7
Property 56838 photo 8
Property 56838 photo 9
Property 56838 photo 10
Property 56838 photo 11
Property 56838 photo 12
Property 56838 photo 13
Property 56838 photo 14
Property 56838 photo 15
Property 56838 photo 16
Property 56838 photo 17
Property 56838 photo 18
Property 56838 photo 19
Property 56838 photo 20
Property 56838 photo 21
Property 56838 photo 22
Property 56838 photo 23
Property 56838 photo 24
Property 56838 photo 25

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 290 კვ.მ in Kavala suburbs. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. დუპლექსი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56838
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა