Property 56751 photo 1
Property 56751 photo 2
Property 56751 photo 3
Property 56751 photo 4
Property 56751 photo 5
Property 56751 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3732 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
178 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63007
  • ფართი 2600 m²
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
გირჩევთ იყიდება
179 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63493
  • ფართი 2950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
150 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64036
  • ფართი 4290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
150 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64037
  • ფართი 5088 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა