Property 56626 photo 1
Property 56626 photo 2
Property 56626 photo 3
Property 56626 photo 4
Property 56626 photo 5
Property 56626 photo 6
Property 56626 photo 7
Property 56626 photo 8
Property 56626 photo 9
Property 56626 photo 10
Property 56626 photo 11
Property 56626 photo 12
Property 56626 photo 13
Property 56626 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 105 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The maisonette is located in the Peristeri area

3 parking spaces

Apartments
2nd 99 sq.m €310,000
3rd 99 sq.m €340,000
4th 99 sq.m €370,000

Maisonette 155 sq.m 5th-6th €620,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 3427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57500
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57502
  • ფართი 119 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
410 000 € 5061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57931
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 5
იყიდება
625 000 € 5208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57981
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 5254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57982
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
657 000 € 5429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57988
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 5
იყიდება
652 000 € 5525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57989
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 3
იყიდება
590 000 € 5130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58910
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 4469 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58915
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
710 000 € 5634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58916
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა