Property 56453 photo 1
Property 56453 photo 2
Property 56453 photo 3
Property 56453 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 535 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 78 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Loutraki area

It has 2 parking spaces

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39045
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 3515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61378
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა