Property 5641 photo 1
Property 5641 photo 2
Property 5641 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
178 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63007
  • ფართი 2600 m²
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
გირჩევთ იყიდება
179 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63493
  • ფართი 2950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m

სიახლეების დაგზავნა