გაყიდული
Property 5536 photo 1
Property 5536 photo 2
Property 5536 photo 3
Property 5536 photo 4
Property 5536 photo 5
Property 5536 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 152 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41833
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 6
იყიდება
320 000 € 3478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54314
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54390
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 3550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56861
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 3904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57205
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 5061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57931
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 5
იყიდება
340 000 € 2764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59146
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59718
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
390 000 € 3900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61749
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63020
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა