იყიდება - თაუნჰაუსი 130 m² დასავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია Xilokastro Xilokastro - ცენტრი
280 000 €
2154 €/m²
Property 54409 photo 1
Property 54409 photo 2
Property 54409 photo 3
Property 54409 photo 4
Property 54409 photo 5
Property 54409 photo 6
Property 54409 photo 7
Property 54409 photo 8
Property 54409 photo 9
Property 54409 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 145 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 142 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 130 კვ.მ in Western Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 1 დონეებზე. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The maisonette is located in the area of Xylokastro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა