გაყიდული
110 000 €
1375 €/m²
Property 538 photo 1
Property 538 photo 2
Property 538 photo 3
Property 538 photo 4
Property 538 photo 5
Property 538 photo 6
Property 538 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3: гостиная-кухня, 2 сальные, 2 кладовые и большие балконы
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63397
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
130 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63488
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
145 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63524
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 4
იყიდება
123 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63548
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
97 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63751
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
105 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63909
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
95 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63986
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა